WSPÓŁPRACA

Współpracować możemy na wiele sposobów. Do każdej propozycji podchodzę z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem. Zawsze jestem otwarty na ciekawe pomysły i inicjatywy.

Ze swojej strony oferuję przede wszystkim wszelkiego rodzaju spotkania i prelekcje poświęcone głównie tematyce górskiej. Nieważne, czy mam spotkać się z dziećmi, nastolatkami, takimi samymi pasjonatami górskimi jak ja, więźniami w zakładzie karnym czy może pracownikami międzynarodowej korporacji. Tematy i sposób prezentacji ustalamy razem, ale zawsze chodzi o pasję, motywację, przekraczanie własnych granic i w końcu o góry.

A może chcecie wspólnie ze mną wybrać się w góry? Co powiecie na firmowy wyjazd motywacyjno – integracyjny? W ciągu dnia pokonamy trochę kilometrów pieszo, porozmawiamy o pracy zespołowej w górach, o odpowiedzialności, o sytuacjach kryzysowych, ale i o wielkiej radości, jaką daje osiągnięcie obranego celu. Popołudnie poświęcimy na pasję, motywację i to, jak wielką energię i siłę daje ona w życiu codziennym. Natomiast wieczorem, przejdziemy do integracji i do lepszego poznania siebie nawzajem.

W góry nie musimy jednak jechać służbowo. Masz pomysł na fajny zorganizowany wypad? Napisz.

Możemy również porozmawiać o reklamie i wzajemnej promocji. Blog górski oraz moje social media to dobra platforma reklamowa dla marki, która uzna, że wyznajemy podobne wartości. Zostaw wiadomość, a chętnie powiem coś więcej o zasięgach, jakie osiągam i demografii moich obserwatorów. Pamiętaj, że w ten sposób dołączasz do grona moich wspaniałych sponsorów, którzy pomagają mi w realizacji celów, między innymi w zdobyciu Korony Ziemi.

Każda inna ciekawa inicjatywa jest również mile widziana. Nie ma głupich pytań, co najwyżej ja mogę głupio odpowiedzieć!

Mogę zaoferować Ci współpracę na najwyższym poziomie. Skontaktuj się, a razem coś wymyślimy.

Artykuły

Moje relacje z podróży i specjalistyczne artykuły ukazywały się, m.in. w magazynie GÓRY czy n.p.m.

Prelekcje

Tematy i sposób prezentacji ustalamy razem, ale zawsze chodzi o pasję, motywację, przekraczanie własnych granic.

Reklama

Jeżeli wyznajemy te same wartości, możemy porozmawiać o reklamie w moich social media lub na blogu.

Sponsoring

Zostań sponsorem mojej wyprawy i zdobądź ze mną kolejny szczyt z Korony Ziemi. Przekonaj się, co mogę zaoferować w zamian.

- Do zobaczenia, Tomasz Habdas

ZAUFALI MI: